CONFORTABLE MASA ALTI ISITICILAR

CONFORTABLE Masa Altı Isıtıcılar

Masa altı ısıtma sistemi, iç mekanlar ve açık alanlarda insanların sağlıklı ve konforlu bir şekilde masa etrafında ayaklarını sıcak tutmak amacı ile kullanılır. Genel alan ısıtıcısı değildir. Isınması zor ofis, cafe, restaurantlarda, masa başında çalışan veya yemek, kahve gibi aktivitelerde bulunan insanları ayaklarından ısıtma sureti ile konforlu bir zaman ve çalışma ortamı sağlar.

Isıtıcı modüller, ortadan ayaklı bistro masalarına, dört ayaklı yemek masalarına, ofis çalışma alanlarındaki personel ve yönetici masalarına uyumludur.

Birden fazla panel birbirine bağlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Isıtıcı paneller serbest ışınlanma alanına (güneş ışığında olduğu gibi ışınların odaya yayılabilmesi için herhangi bir eşya ile engellenmediğinde emin olunmalıdır) gereksinimler.

CONFORTABLE PANEL TEKNİK VERİLER

Model                              Ebat                                     Watt/h                    Voltaj                    Ağırlık                    Koruma Sınıfı

CONFORTABLE           560X560X20 mm            300 W/h                 230 V/50Hz        1.9 Kg.                    IP 44